ENGI-rGO-painting – Usługi Lakierowania

ENGI-rGO-painting
USŁUGI LAKIEROWANIA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Opracowana przez nasz zespół czysta technologia precyzyjnego malowania farbą wzbogaconą grafenem płatkowym w postaci zredukowanej rGO dla elementów karbonowych. Cechuje się zwiększoną dokładnością pokrycia powierzchni a także uzyskaniem jakości malowanych detali na bardzo wysokim poziomie dzięki czemu nasza usługa jest konkurencyjna na rynku nie tylko Polskim ale też Europejskim.

Do malowania używamy farb rozcieńczalnikowych wzbogaconych grafenem płatkowym. Grafen dodawany do używanych przez nas materiałów zwiększa wytrzymałość powłoki lakierniczej na uderzenia dynamiczne oraz odporność na zarysowania. Stosując naszą powłokę lakierniczą spełniamy wszystkie wymagania i normy dla malowanych detali.

Nasza kadra lakiernicza posiada doświadczenie w malowaniu elementów karbonowych dzięki czemu jakość malowania jest zawsze na najwyższym poziomie. Pomogą Państwu dobrać materiały oraz proces malowania najlepszy dla powierzonych nam elementów. Używane przez nas narzędzia i urządzenia do malowania zapewniają niczym nie zakłócony proces lakierniczy. Dzięki wdrożeniu systemu odzysku materiałów czyszczących nie emitujemy do środowiska naturalnego żadnych rozcieńczalników ani rozpuszczalników w miejscu prowadzenia działalności.

POSIADAMY W OFERCIE LAKIEROWANIE FARBAMI CIEKŁYMI ZARÓWNO POJEDYNCZYCH ELEMENTÓW JAK I SERII DETALI WYKONANYCH Z WŁÓKNA WĘGLOWEGO TAKICH JAK:

  • Ramy rowerowe.
  • Elementy maszyn i urządzeń.
  • Projekty przygotowywane na indywidulane zamówienie.
  • Personalizacja malowanych elementów.

Kolory oraz specyfikację farb dobieramy na indywidualne zamówienie klienta. Dzięki wzbogaceniu farb grafenem jesteśmy w stanie uzyskiwać wysoko wydajny proces oraz znaczne zmniejszenie ilości defektów powstających na końcowym produkcie takie jak: zacieki oraz „skórka pomarańczy”

OFERUJEMY:

  • Wysoką jakość nakładanych powłok lakierniczych.
  • Indywidualne podejście do każdego zamówienia wg pomysłu klienta „personalizacja”.
  • Terminowość wykonywania zleceń.
  • Możliwość wykonania usługi ekspresowej.

Ze względu na indywidulane podejście do każdego zamówienia malowanie elementów wyceniamy po konsultacji z klientem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

06 – 300 Przasnysz

ul. Rowerowa 7A

Tel. 29-752-12-52

e-mail: engineo@engineo.pl

Projekt „Wdrożenie do oferty ENGINEO czystej technologii precyzyjnego malowania farbą wzbogaconą grafenem płatkowym w postaci zredukowanej rGO dla elementów karbonowych” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój zgodnie z celem działania 3.2, poddziałania 3.2.2 POIR. Poddziałanie „Kredyt na innowacje technologiczne”